פרויקט C בלוד - הדמית בניינים

השכונה

מנהיגי לוד נאבקו בשנים האחרונות על הקמת היכל בית המשפט המחוזי בעירם – הם ידעו מדוע. הפרויקט השאפתני ישים חותמת רשמית על שדרוג מעמדה של לוד, בדרך להפיכתה למרכז חשוב בגוש דן: היכל בית המשפט יהיה מרכזה של קריה שתמשוך עסקים, מקומות בילוי ואוכלוסייה של בעלי מקצועות חופשיים שיעבדו ויגורו במקום. פרויקט C צפוי להיות הצלע המשלימה במשולש עירוני שאותו ירכיבו היכל בית המשפט מחד והקניון מאידך.

קצב עליית מחירי הדיור בלוד הביא מומחי נדל”ן להגדירה כ”אחת ההפתעות של השנים האחרונות”, אך עליית המחירים מספרת רק חלק מסיפורה של העיר כיום. פיתוח התשתיות  באזור, יחד עם השקעה מממשלתית אינטנסיבית בעיר הצטרפו יחד כדי ליצור הזדמנות מיוחדת במינה.

לוד ניחנה מאז ומתמיד במיקום אסטרטגי מעולה, קרובה הן לנתב”ג והן לערים הראשיות. סלילת כביש 431  שיפרה את כל רמת התחבורה באזור והקלה על העומס בדרכים לתל אביב וירושלים, ואילו כביש 6 קירב את לוד לצפון הארץ ולדרומה. פרויקט C ממצה את יתרונות המיקום בצורה מקסימלית בהיותו מרוחק רק דקה מהיציאה מהעיר אל צירי התנועה הראשיים. לדיירי C – נתב”ג במרחק חמש דקות, תל אביב עשרים וירושלים ארבעים.

הפרויקט

מגדלי היוקרה מגיעים

בלב הפועם של העיר, ליד היכל בית המשפט החדש ובסמוך לקניון המצליח הולך ומוקם בימים אלה פרויקט C מתחם היוקרה החדש של לוד. את הפרויקט מובילות קבוצת ס.א.ל. וקבוצת גבסו, שחברו יחד כדי ליצור חווית מגורים אקסקלוסיבית במרכז העסקים והפנאי של האזור.

בפרויקט C שלושה מגדלים בני עשר קומות המעוצבים בפאר מאופק ומצופים באבן, בכל מגדל חמישים דירות. הכיוון אליו פונות חזיתות המגדלים תוכנן כדי לאפשר רמת פרטיות גבוהה ונוף מרהיב מכל דירה ודירה. לובי כניסה מפואר ומעוצב עם תקרה גבוהה יקדם את פניכם בכניסה. כדי לעלות הביתה תשתמשו באחת משתי המעליות החרישיות. לבחירתכם, בכל קומה, דירות ארבעה או חמישה חדרים.

בסמוך למגדלים תוקם גינת משחקים לילדים ולהורים לשעות הפנאי. דיירי פרויקט C יזכו ליהנות מכל העולמות: סביבה תוססת עם חיי פנאי עשירים, הכול “במרחק ירידה במעלית” ומנגד דשא, עצים ואזורי משחק בטוחים לילדים.

logo_c_lod