הבנים בונים עתיד

בקבוצת גבסו בונים באהבה אמיתית למקצוע! החברה מתמחה בייזום ובביצוע פרויקטים נדל"ניים איכותיים. ארבעת הבנים: גבי, עמי, חיים ואילן, ממשיכים את מסורת הבנייה של האב, ממנו הם קיבלו את האהבה לתחום וממנו גם ירשו את הדחף היזמי והראייה העסקית.

קבוצת גבסו מבצעת בעצמה את עבודות הבנייה ובעלת סיווג קבלני גבוה. היא נמנית בין חברות הנדל"ן המובילות והוותיקות בארץ, ונהנית מאיתנות פיננסית ושיתוף פעולה צמוד עם המערכת הבנקאית בישראל לאורך כ-60 שנות פעילותה.

במהלך שנות פעילותה יזמה והקימה החברה אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מ“ר של בנייה פרטית וציבורית. חוסנה הכלכלי, כמו גם האיכות, המקצועיות, צוות העובדים המיומן, ושביעות רצונם של הרוכשים מאלפי יחידות הדיור שנבנו על ידינו – הם שהפכו את קבוצת גבסו למותג מוביל ויציב בענף הנדל"ן ומאפשרים לחברה לעמוד ברף העליון בסטנדרט הבניה הקיים בישראל!

כשאתם רוכשים דירה מקבוצת גבסו, אתם נהנים מסטנדרט בנייה גבוה, יציבות, איכות ומסירות.

בקבוצת גבסו מאמינים בשיתוף הלקוחות בחוויית הבניה של ביתם. החברה מנהלת פורומים ברשת לכל פרויקט וקשובה לכל שאלה ואף הצעה של הלקוחות. מספרם הרב של הלקוחות החוזרים שמשדרגים את ביתם בפרויקט חדש של החברה, או שרוכשים עבור ילדיהם דירה, מעיד על שביעות הרצון של הלקוחות יותר מאלף עדים.

קבוצת גבסו הינה חברה איכותית, אמינה, יציבה וחדשנית, הבונה בסטנדרט גבוה במיוחד, תוך ניצול ידע מקצועי רב שנים ושימוש בשיטות ובטכנולוגיות מהמתקדמות ביותר. הכל מתוך מסירות למקצוע ואחריות בלתי מתפשרת ללקוחותיה.

החברה עוסקת ביזמות של מספר פרוייקטים איכותיים כגון: דירות יוקרה בתל-אביב, מבנה ייחודי ביפו ליד הנמל, מגדלי הראשונים – ארבעה מגדלים חדישים בבאר יעקב החדשה, מגדל העצמאות בבת-ים, דירות סטודיו במרכז חולון, שלושה מגדלי מגורים בפרדס חנה המתחדשת ועוד…לחצו למעבר לפרוייקטים פעילים או להתחדשות עירונית

 

חזון החברה

לבנות מתוך אהבה אמיתית לתחום הבנייה.
להטביע חותם כחברת בנייה אמינה, יציבה פיננסית ואיכותית.
להכיר בכל ספק כשותף עסקי.
לעמוד תמיד בלוחות הזמנים ובכל הבטחה ללקוחות החברה ולשותפים העסקיים.
להיות חברה חדשנית השואפת לתכנון אדריכלי ברמה הגבוהה ביותר!